Altıparmak: Oyunda 2 gol yersem 3 atayım mantığım var

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Samsun’da görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile tanışarak sohbet etti.

26 Haziran Cumartesi 2021, 18:42
Altıparmak: Oyunda 2 gol yersem 3 atayım mantığım var
Abone Ol

Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıda Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, Büyük Samsunspor caimasının içinde olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Mehmet Altıparmak, “Bu anlamda öncelikle başkanımıza, yönetimimize ve herkese teşekkür ederiz. Samsunspor camiası bize çok uzak olan bir camia değil. Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birine geldim. Bunun bilincindeyim. Özellikle geldiğim günden beri mesajlarıyla ve aramalarıyla bunu hissettiren Samsunspor camiasına teşekkür etmek istiyorum. Nerede olduğumuzu biliyoruz. Ne istediğimizi biliyoruz. Çok uzun bir yola çıktık. Bu yol benim çok iyi bildiğim bir yol. Daha önceden gittiğim ve sonunda da şampiyonluklarını yaşadığımız bir yol. İnşallah bu sene bu yola hep beraber çıkacağız. Bu yolda iyi günümüz olacak, kötü günümüz olacak. Mağlup da olacağız, kazanacağız. Ama bizim için önemli olan bir tek şey var. Bu birlik ve beraberliğimizi bozmadan sonunu beklemek, sonuna kadar gitmek. Biz bu kötü yolda önümüze çıkan engellerle ekip olarak, camia olarak savaşacağız. En önemli şey sonundaki istediğimiz şehrimizin istediği şampiyonluk. Bu şampiyonluğa hep beraber yürüyeceğiz” dedi.
Basına karşı şeffaf olacaklarını belirten Mehmet Altıparmak, “Bizi sevmeyebilirsiniz, yöneticileri sevmeyebilirsiniz ama herkes Samsunspor’u sevecek. Bu takıma zarar verecek hiçbir işin içerisinde olmayacağız. Eğer bizden haber alamazsanız başka şeyler yazmak zorunda kalırsınız. Onun için bilgi kaynağı bizleriz, yöneticilerimiz. Hep beraber çalışacağız. Sizden çok fazla gizleyecek bir şeyimiz yok. İstediğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Şeffaf olacağız, açık iletişim yapacağız. Hepimizin bir tek amacı var. Oda Samsunspor’un Süper Lige çıkması. Bu amaç uğruna ekibimizle birlikte elimizden gelen her şeyi fazlasıyla yapacağız. İnşallah sizlerle birlikte, büyük Samsunspor taraftarıyla birlikte ki inşallah bu sene tribünde onları da göreceğiz. Onların tribündeki desteği bizlerin de sahadaki mücadelesi ile birlikte sezon sonunda arzu ettiğimiz şampiyonluğu yakalamak için her şeyi yapacağız” diye konuştu.

Hücum futbolu oynatan bir teknik direktör olduğunu belirten Mehmet Altıparmak, “Benim kendi bir oyun sistemim var. Bir oyun taktiğim vardır. Ben hücum futbolu oynatan bir hocayım. Önde oynatırım, önde oynamaya çalışırım. Bunu yaparken risk alırım. Oyunda 2 gol yersem 3 atayım mantığım var. Böyle bir oyun şeklim vardır. İnşallah burada başladığımızda da göreceksiniz. Bazen bu söylediklerimiz sahaya yansımayacak. Ama çok çalışarak bunun yansıması için her şeyi yapacağız. Samsunspor hedef takımıdır. Bulunduğu her yerde de şampiyonluğun en büyük adaylarından birisidir. Bizde buna göre oynayacağız. Oynadığımız rakiplere tabiki önlemler alacağız ama biz Samsunspor’uz bunu bilerek oynayacağız. Herkes bize önlem alacak. Çünkü bizim Samsunspor olarak bu ligdeki ağırlığımız, bizim Süper Ligde olması lazım. Ama biz bulunduğumuz her ligde her yerde hedefe oynayan takım olacağız. Burada da öyle olacak” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından Mehmet Altıparmak basın mensuplarının sorularını cevapladı. 

Yorumlar
captcha
Anket
Bu pazar seçim olsa hangi ittifaka oy verirsiniz?
Namaz
İMSAK04:58
GÜNEŞ06:23
ÖĞLEN12:27
İKİNDİ15:44
AKŞAM18:22
YATSI19:41
Arşiv