ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz'dan Kurban Bayramı mesajı

Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı(ASİYAD) Osman Yılmaz, yayımladığı Kurban Bayramı mesajında, "Yaşadığımız onca zorluklara rağmen ülke olarak dimdik ayaktayız. Rabbim dirliğimizi birliğimiz bozmasın, iyi bayramlar" dedi.

04 Temmuz Pazartesi 2022, 00:02
ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz'dan Kurban Bayramı mesajı
Abone Ol

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Kurban Bayramının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi. 

Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu, insanların barış ve kardeşçe yaşadığı, İslam alemi başta olmak üzere ve tüm insanlığa huzur ve barışın geldiği bir bayram dileyen Yılmaz: "Bayramlar aynı zamanda  milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin yaşandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir." dedi.

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz  Kurban Bayramı mesajında "Dostluğu, sevgiyi, saygıyı, aşımızı, ekmeğimizi soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramında yaşadığımız onca zorluklara rağmen bir ve beraber, dimdik ayaktayız. " diye konuştu.

Her geçen gün büyüyen, gelişen ve Türkiye'nin en önemli sivil toplum kuruluşları arasında yerini şimdiden almaya çalışan büyük ASİYAD ailesi olarak Türk halkının  Kurban Bayramını tebrik eden Osman Yılmaz,  "Biz ASİYAD ailesi olarak her daim halkımızın emrinde, Türk milletinin gönlünde yer almaya ve her bayram olduğu gibi bu bayramda da gönüllere girmeye ve yer etmeye devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi dirliğimizi, birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Yüce milletimizin mübarek Kurban Bayramı kutlu olsun"
 

Yorumlar
captcha
Anket
Bu pazar seçim olsa hangi ittifaka oy verirsiniz?
Arşiv