DOSTLUK MAÇININ YILDIZI LIV HOSPITAL SAMSUN OLDU

Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanesi çalışanları arasında dostluk maçı düzenlendi.
Bu haber 2018-08-09 20:20:45 tarihinde eklenmiştir.

Kıyasıya mücadele ile geçen maçta heyecanlı dakikalar yaşandı. İlk gol Liv Hospital Samsun'dan geldi, Ahmet Cüre ilk sevinci yaşattı. Sonrasında durum atılan gollerle berabere devam etti, Ahmet Cüre'nin ikinci golü ile ilk yarı berabere bitti. Heyecanlı geçen ilk yarıdan sonra ikinci yarı daha hareketli başladı.

İkinci yarının devamında Liv Hospital Samsun takımından Kadir Yıldırım, Mustafa Karagöz, Mehmet Yılmaz ve Uğur Eroğlu ardı ardına golleri sıraladı, kalede Doğan Aydın başarılı kurtarmalarda bulundu.Toplam 11 golün atıldığı dostluk maçında Mustafa Karagöz tarafından penaltı ile atılan son golle mavi beyazlılar şampiyonluğu yakaladı.

Kupa ve madalyalar Liv Hospital Samsun Genel Müdürü Akif Kırbaş ve VM Medical Park Samsun Hastanesi Başhekimi Dr. Adem Dirican oyunculara takdim edildi. İki takımı da tebrik eden Liv Hospital Samsun Genel Müdürü Akif Kırbaş, " Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanesi takımlarını tebrik ediyorum, harika bir oyundu. Kıyasıya mücadeleyi kazanan hastanemiz personeline ayrıca teşekkür ediyorum" açıklaması ile teşekkürlerini iletti.


ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri

Magazin

Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2019 SamsunHaberi.com. Tüm hakları saklıdır.