TÜGVA'dan Başkan Kul’a ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun il Temsilcisi Mustafa Demir başkanlığındaki heyet, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.
Bu haber 2018-11-12 23:59:30 tarihinde eklenmiştir.

TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Mustafa Demir, vakfın Terme temsilcisi Mehmet Zahit Kasapoğlu, vakıf üyeleri Resul Çakır, Adem Yavuz ve Yavuz Selim Demir ile birlikte Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'u makamında ziyaret ederek görüşmelerde bulundu.

DEMİR BİLGİLER VERDİ
Ziyarette Samsun İl Temsilcisi Mustafa Demir, TÜGVA'nın ülke genelinde, Samsun ve Terme’de yapacağı faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Demir, vakfın kuruluş amacından bahsederek'' Türkiye Gençlik Vakfı gelenek ve göreneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, çalışkan, iyi ahlaklı bir gençlik için faaliyetlerini sürdürüyor. Bizler de TÜGVA ailesi olarak İl ve İlçelerde bulunan gençlerimizi bilinçlendirmeyi hedefliyoruz. Misafirperverliği ve ilgilerinden dolayı Belediye Başkanımız Şenol Kul’a teşekkür ediyoruz” dedi.

GENÇLERİMİZE DOKUNMAZSAK KAYBEDERİZ
Türkiye’nin geleceği için en önemli güç kaynağını gençlerin ve gençlerin taşıdıkları milli ruhun olduğunu söyleyen Başkan Kul, “Gençlik bizim geleceğimizdir. Gençlerimize dokunmazsak geleceğimizi kaybederiz.Bizlerde gençlerle birlikte çalışmak ve bu şehir için bir takım projeler hayata geçirmek istiyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Böyle büyük bir projenin içerisinde bulunan gençlerimizi tebrik ediyor, vakfın çalışmalarına destek vermeye her zaman hazır olduklarımızı belirtmek istiyorum. Ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda TÜGVA İl Temsilciği Başkanı Mustafa Demir Başkan Kul’a rahle ve Kuran-ı Kerim hediye etti.


ETİKETLER :
Diğer BÖLGE haberleri

Magazin

Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2019 SamsunHaberi.com. Tüm hakları saklıdır.