Vezirköprülüler İbrahim Sadık Edis'i vekil görmek istiyor

Son yapılan yerel seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Türkiye genelinde  en başarılı ilçe belediye başkanı olarak ödüllendirilen İbrahim Sadık Edis'i ilçe halkı milletvekili olarak görmek istiyor.

24 Haziran Cuma 2022, 16:23
Vezirköprülüler İbrahim Sadık Edis'i vekil görmek istiyor
Abone Ol

2018 yılında yapılan mahalli idareler seçiminde ilçe belediyeleri arasında Türkiye genelinde en çok oy alan Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis'in belediye başkanlığı 3 dönem kuralına takılmasına rağmen önümüzdeki genel seçimlerde milletvekili aday listesinde yer alacağı konuşuluyor.

Başarılı belediye başkanı Edis'in ilçesinde çok sevildiği, 13 yıllık belediye başkanlığı döneminde Vezirköprü'de bir çok projeyi hayata geçirdiği ve ilçe halkının özlemlerine, beklentilerine ve sorunlarına duyarlı bir belediye başkanı olduğu belirtiliyor.

2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerde Başkan İbrahim Sadık Edis'in milletvekili listelerinde yer alacağı konuşulurken, Edis'in AK Parti genel merkezi tarafından dikkatle izlendiği, bu dönem oy getiren ve kazanacak isimlere önem veren AK Parti'nin flaş isimlerden biri olduğu belirtiliyor.

Yorumlar
captcha
Anket
Bu pazar seçim olsa hangi ittifaka oy verirsiniz?
Arşiv